فارسی English امروز: چهارشنبه ۲ اسفند ۹۶ :: ساعت ۱۶:۳۲
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
عضویت در سایت
  • آمار بازدید کنندگان
  • بازدید امروز: ۱۱۳ بازدید
  • کل بازدید ها: ۳۸۲۲۴۰ بازدید
  • تعداد کاربران: ۱۱۴۱۸
  •  

 

معرفی همایش:

    گروه برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، مفتخر است "اولین همایش منطقه ای دستاوردهای نوین و افق های روشن شبکه های الکتریکی هوشمند" را در تاریخ 3 اسفند ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز برگزار نماید. بدین وسیله از تمامی پژوهشگران و مهندسین برای ارسال مقاله و شرکت در این همایش دعوت به عمل می ­آید.

    فن آوری شبکه های الکتریکی هوشمند به جریان دوسویه برق و اطلاعات برای ایجاد یک شبکه توزیع انرژی گسترده و مکانیزه اطلاق  می شود. توسط شبکه های الکتریکی هوشمند امکان پردازش غیرمتمرکز داده ها و نیز مخابرات وسیع برای تحویل اطلاعات به صورت آنی مهیا شده و برقراری توازن تولید و مصرف در سطح مصرف کنندگان فراهم می­ شود. افزایش بهره وری و قابلیت اطمینان سیستم های قدرت از نتایج مستقیم تحقق شبکه های الکتریکی هوشمند می باشند. محور اصلی همایش، نوآوری ها و فن آوری­های نوظهور در شبکه های الکتریکی هوشمند بوده و محورهای فرعی همایش در سایر بخش­ها بیان می­ گردند.

نمایه سازی مقالات همایش در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

با توجه هماهنگی های صورت گرفته با پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) تعدادی از مقالات پذیرفته شده حائز امتیاز در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نمایه و منتشر خواهند شد. لازم به ذکر است طبق آخرین بخشنامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مقالاتی که در این پایگاه نمایه شده باشند صاحب امتیاز پژوهشی هستند.

نمایه سازی مقالات همایش در سایت مرجع دانش  سیویلیکا (CIVILICA)

با پیگیری های صورت گرفته و عقد تفاهم نامه با سیویلیکا کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا نمایه خواهد شد و کنفرانس تحت حمایت سیویلیکا می باشد.